top of page

Masáž v sedě

Masáž v sedě někdy nazývaná jako office masáž, je uvolňující a energetická masáž. Provádí se v sedě na speciálních ergonomických stoličkách. Klient zůstává celý oblečený (1 vrstva horního oblečení). Nepoužívají se žádné masážní emulze ani oleje, masér vykonává masáž přes oblečení. Není potřeba žádná příprava klienta před masáží, čím se maximálně zkracuje pauza mezi jednotlivými masážemi a zaměstnanci neztrácejí čas mimo své pracovní místo. Stačí velmi malý prostor na vykonávání tohoto druhu masáže. Přibližně 1,5x2m.

Speciálními masážními pohyby se postupně uvolňují nejvíce postihnuté partie u lidí se sedavým zaměstnání. Nejvíce se jedná o záda, bedra, šíje, ramena, předloktí, dlaně a hlava. Masáž v sedě využívá kombinaci techniky Shia-tsu a techniky akupresury meridiánů. To jsou přesně určené body energetických kanálů těla. Cílem masáže je uvolnit tělo od stresu a bolestí ze sedavého zaměstnání a nabudit ho do dalších pracovních výkonů.

Délka masáže je 10 – 20 minut. Záleží na individuální domluvě. V průměru během jedné hodiny je možné namasírovat 4 – 6 lidí. Na velkých akcích se může masáž zkrátit až na 5 minut, aby bylo možné vyhovět co největšímu počtu zájemců.

Za jeden pracovní den jsme schopni namasírovat a nabudit téměř neomezený počet (až 160) zaměstnanců, co řadí tuto metodu mezi jednu z časově i finančně nejefektivnějších.

rychlá intenzivní masáž
bottom of page